Borela Foodex 2018 parodoje Japonijoje
2018.04.04

Borela Foodex 2018 parodoje Japonijoje

2018.04.04
Kovo 6–9 dienomis Japonijoje vyksta 43-ioji tarptautinė maisto ir gėrimų paroda FOODEX JAPAN, kurioje per 4 dienas tikimasi sulaukti 82 000 dalyvių iš viso pasaulio. Tai didžiausia tokio pobūdžio paroda visoje Azijoje, o dalyvių sąraše šiemet ir UAB „Borela“ – ekologiškų pluoštinių kanapių sėklų perdirbėjai. Šiuo metu Japonijoje esantys įmonės atstovai tikina, kad puikiai suorganizuotoje parodoje lietuviški produktai sulaukia daug japonų susidomėjimo.

„Paroda išsiskiria itin aukštu organizatorių darbo lygiu, todėl dalyvauti tokiame renginyje tikrai malonu. Juntama Lietuvos ambasados Japonijoje pagalba ir dėmesys Lietuvos gamintojams, norintiems įsilieti į šią rinką. Džiaugiamės, kad lietuviški produktai dėl išskirtinės savo kokybės patraukia japonų dėmesį. Kaip žinoma, japonai labai mėgsta tvarką ir yra itin dėmesingi detalėms, todėl be galo vertina kokybę, nevalgo prastų maisto produktų ir iš kitų pasaulio tautų išsiskiria savo ilgaamžiškumu.  Ko gero, dėl šios priežasties mūsų produktai paklausūs“, –  sako „Borela“ atstovas Vilius Janušaitis.

„Borela“ kol kas neskuba vertinti japonų požiūrio į organiško maisto pramonę, tačiau pastebi, kad  situacija Azijos šalyse kiek  kitokia nei Vakarų Europoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Ekologiško maisto rinka Rytų Azijoje kol kas tik vystosi, priešingai nei Europoje ir JAV. Dėl šios priežasties poreikis ieškoti ekologiškų produktų nėra toks didelis, tačiau jis kyla kartu su besikeičiančiomis tendencijomis, kurios ekologiško maisto segmentui labai palankios. Kalbant iš prekybininkų pusės, Japonijoje populiariausi mažų ir vidutinių parduotuvių tinklai, o ekologiška produkcija parduodama specializuotose parduotuvėse arba internetu. Todėl tai dėmesio verta rinka“, – apie Azijos rinkos ypatumus kalba V. Janušaitis.

UAB „Borela“ atstovas džiaugiasi dalyvavimu parodoje ir pabrėžia Japonijoje jaučiamą dėmesį, pagarbą, tvarką ir visur lydintį aiškumą.

Kontaktai

Tel. nr.: +37067689588
El. paštas: info@borela.eu

UAB Borela

Jovarų g. 3, Voškonių k.,
LT-54342 Kauno r.
Įmonės kodas 303310060