„Borela“ dalyvavo Pasaulinėje privataus prekės ženklo parodoje!
2018.05.31

„Borela“ dalyvavo Pasaulinėje privataus prekės ženklo parodoje!

2018.05.31
Šiais metais Pasaulinė privataus prekės ženklo paroda (angl. World of Private Label International Trade Show, arba PLMA) vyko gegužės 29–30 dienomis RAI parodų centre Amsterdame. Privataus prekės ženklo gamintojų asociacijos, kurią sudaro per 4 tūkst. gamintojų visame pasaulyje, daugiau nei trisdešimt metų organizuojama paroda pritraukė mažmeninės ir didmeninės prekybos gamintojus bei privataus prekės ženklo profesionalus, kurie pristatė savo produktus, dalinosi idėjomis ir plėtė kontaktų bazę būsimiems ateities projektams privataus prekės ženklo srityje.

Parodoje dalyvavo daugiau nei 2,6 tūkst. bendrovių, įskaitant 60 nacionalinių ir regioninių paviljonų, tarp kurių savo organinės kilmės kanapių produkciją pristatė ir lietuvių įmonė „Borela“. Pirmą kartą PLMA dalyvavusi bendrovė pasiūlė savo  gaminių asortimentą platesnei rinkai ir išaugino klientų bazę privataus prekės ženklo srityje.

„Džiaugiamės pasinaudoję galimybe dalyvauti šioje parodoje. Tai unikali proga padidinti turimų klientų bazę, nes iš esmės PLMA yra orientuota tik į privataus prekės ženklo sektoriaus pasiūlą. Mums tai be galo svarbus pardavimo kanalas, suteikiantis daug verslo galimybių, nes privataus prekės ženklo sektoriui Europoje trūksta organinės kilmės kanapių tiekėjų“, – sako „Borelos“ atstovas Vilnius Janušaitis.

Iš viso parodoje dalyvavo 3 bendrovės, pristatančios kanapių produkciją, kelios jų jau yra „Borelos“ klientai. Siūlydama aukščiausią kokybę, pastovumą ir garantuotą tiekimą bei Baltijos šalyse užaugintą produkciją – 100 proc. europietišką – „Borela“ paliko teigiamą įspūdį parodos dalyviams ir užmezgė daugybę kontaktų ateities verslui.

„Parodoje dalyvavo daugybė potencialių pirkėjų, kuriems pristatėme savo įmonę ir produkciją. Mūsų tikslas buvo sudaryti bent 2 ilgalaikes sutartis ir pasiekti rezultatai tikrai džiugina. Kol kas galutiniai sprendimai nėra priimti, tačiau pavyko užmegzti daug kontaktų ir aktyviai bendraudami  tikimės pasiekti susitarimus“, – komentuoja V. Janušaitis.

Iš viso „Borela“ šiais metais dalyvavo jau 4-oje parodoje, kur pristatydama savo produkciją bendrovė ir toliau sėkmingai plečia savo veiklą Europoje ir už jos ribų.

Kontaktai

Tel. nr.: +37067689588
El. paštas: info@borela.eu

UAB Borela

Jovarų g. 3, Voškonių k.,
LT-54342 Kauno r.
Įmonės kodas 303310060