Borela dalyvavo „Biofach 2019“ parodoje
2019.02.21

Borela dalyvavo „Biofach 2019“ parodoje

2019.02.21
Vasario 13–16 dienomis Vokietijoje, Niurnberge, vyko viena populiariausių ekologiškų gaminių parodų pasaulyje „Biofach 2019“. Ši paroda rengiama nuo 1990 metų ir spėjo užsitarnauti pasaulinio masto įmonių pasitikėjimą. Pernai parodoje susirinko daugiau nei 50 000 lankytojų ir žurnalistų iš 39 skirtingų pasaulio kampelių, o šiemet norinčių įamžinti naujausias ekologiško sektoriaus tendencijas skaičius išaugo beveik dvigubai. Tarp dalyvių buvo galima sutikti ir Lietuvoje įsikūrusią ekologiškų pluoštinių kanapių sėklų perdirbimo gamyklą „Borelą“. Įmonė, kaip ir kasmet, nepraleido galimybės dalyvauti parodoje, kur pristatė ekologišką produkciją.

„Ši paroda pagal lankytojų ir dalyvių skaičių yra viena didžiausių Europoje. Mes joje dalyvaujame, kad pirmieji sužinotume rinkos naujienas, taip pat tai puiki galimybė vienoje vietoje sutikti daugelį ekologiškos produkcijos gamintojų, partnerių bei konkurentų. Parodos metu turėjome net 40 susitikimų su potencialiais ir esamais klientais, – sako „Borela“ pardavimų vadybininkas Vilius Janušaitis. – Dalyvavimas šioje parodoje padeda prisitaikyti prie naujų rinkos tendencijų, joje užmegztos pažintys praverčia ieškant naujų pirkėjų bei pritraukiant investicijas.“

V. Janušaičio teigimu, labiausiai išryškėjusios tendencijos šių metų parodoje buvo stiprus plastiko mažinimas, įmonių judėjimas tvaraus verslo kryptimi bei dėmesys produktų kilmės šalims. „Borela“ parodoje išsiskyrė kaip sektinas pavyzdys, nes įmonė yra itin draugiška aplinkai: gamybos procesai nepalieka papildomų atliekų, gamybos procesuose nėra naudojamas vanduo, pasitelkiami atsinaujinantys energijos šaltiniai.

„Biofach 2019“ parodoje „Borela“ pirmą kartą dalyvavo kaip „Aurora Cannabis“ šeimos dalis. Pasak V. Janušaičio, parodos dalyviai šį pokytį vertino palankiai – tai papildomas įrodymas, kad įmonė dirba pagal vakarietiškus standartus ir sulaukia investicijų iš Šiaurės Amerikos.

Kontaktai

Tel. nr.: +37067689588
El. paštas: sales@borela.eu

UAB Borela

Jovarų g. 3, Voškonių k.,
LT-54342 Kauno r.
Įmonės kodas 303310060