Nuo sėklos iki perdirbimo

Iš kanapių galima pagaminti apie 50 tūkst. skirtingų produktų

Pluoštinės kanapės panaudojimo būdus galime skaičiuoti jau ne šimtais, o tūkstančiais. Jos plačiai naudojamos tekstilės, statybinių medžiagų, maisto pramonės, biokuro gamybos srityse, taip prisidedant prie aplinkos tausojimo.

Mes norime, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie pluoštinių kanapių naudą ir išbandytų kanapių produktus, todėl kiekvieną akimirką stengiamės, kad užsakovus pasiektų tik aukščiausios kokybės produkcija.

Mūsų įmonėje perdirbamos ekologiškos pluoštinių kanapių sėklos – kanapgrūdžiai, o procesas nuo sėklos parinkimo iki galutinio produkto perdavimo užsakovui prižiūrimas itin kruopščiai.

Mes perdirbame FINOLA pluoštinių kanapių rūšį, išvestą Suomijoje Ph. D. Jace Callaway, puikiai tinkančią Lietuvoje vyraujančiam šiaurietiškam klimatui. FINOLA – maistui gaminti, aliejui spausti skirta pluoštinių kanapių rūšis. Lyginant su kitomis pluoštinių kanapių rūšimis (ypač užaugintomis ne ES), FINOLA pasižymi kur kas geresniu skonio ir aromato savybėmis:

  • malonus riešutų / sviesto poskonis;
  • mažesnė sėkla su plonesniu lukštu, kurį lengviau pašalinti.

Pluoštinių kanapių auginimas

Mums kokybė prasideda nuo nepriekaištingos žaliavos. Prižiūrime kanapgrūdžių auginimą ekologiniuose ūkiuose ir jų kelią iki perdirbimo cecho. Tik sertifikuota žaliava, užauginta iš mūsų atrinktos super elito sėklos, perdirbama ir tampa vienu iš aukščiausios kokybės produktų.

Kanapgrūdžių perdirbimas

Nuimtas kanapių derlius pirmiausia valomas ir džiovinamas. Šis procesas reikalauja itin daug kruopštumo, priežiūros ir atidumo. Vėliau perdirbimo metu kanapių sėklos keliauja per įvairius mechaninius nerūdijančio plieno, tinkamo liestis su maistu įrenginius, priklausomai, koks produktas gaminamas. Viso perdirbimo proceso metu griežtai kontroliuojama, kad žaliavos temperatūra nepakiltų aukščiau nei 40 °C, todėl išsaugomos visos naudingosios kanapių savybės, išlaikomas stabilumas dėl oksidacijos.

Patikra

Kad užtikrintume aukščiausią produktų kokybę, mes kontroliuojame kiekvieną perdirbimo proceso etapą iki patekimo pas užsakovus. Mūsų produktai patikrinami net kelioliką kartų : po žaliavos pirminio paruošimo, priimant žaliavą perdirbimui, produktų gamybos procesų metu, galutinio produkto, kuris reprezentuoja visą partijos dydį.

Pakavimas

Produkto pateikimas ir pakuotė mums itin svarbi. Rūpindamiesi produktų apsauga nuo aplinkos poveikio ir siekdami išlaikyti šviežumą bei vertingąsias savybes, produktus pakuojame į specialias pakuotes. Siekiant išvengti oksidacijos procesų ir nekeisdami maisto produktų fizinių bei cheminių savybių ir nepridėdami jokių dirbtinių sudėtinių dalių pasirinkome vakuuminę, UV apsaugą turinčią pakuotę su modifikuota atmosfera. Pakavimui modifikuotoje atmosferoje naudojame azoto dujas, kurios nuslopina mikroorganizmų dauginimąsi, prailgina galiojimo laiką tiekimo grandinėje, išsaugo produkto skonį, struktūrą ir išvaizdą, pakeičia deguonį, kuris yra oksidacijos faktorius.

Pardavimas

Supakuoti produktai paruošti pardavimui. Aukščiausia kokybė ir ekologiškumas – garantuota!

Kontaktai

Tel. nr.: +37067689588
El. paštas: sales@borela.eu

UAB Borela

Jovarų g. 3, Voškonių k.,
LT-54342 Kauno r.
Įmonės kodas 303310060