Kokybė

Užtikrinti kokybę reikia tiek praktinių, tiek teorinių žinių

Kokybė mums – svarbiausias veiklos faktorius ir siekiamybė. Mes stebime ir kontroliuojame visą procesą nuo žaliavos parinkimo ir auginimo iki galutinio produkto pateikimo užsakovui, todėl mūsų įmonės ekologiški gaminiai užsakovus pasiekia tik pačios aukščiausios kokybės.

Kokybė prasideda nuo sėklos. Mes bendradarbiaujame su sertifikuotais ūkiais, galinčiais pasiūlyti tik geriausią pluoštinių kanapių sėklą, nes tikime, kad tik iš nepriekaištingos kokybės žaliavos pagaminami patys vertingiausi produktai. Kanapgrūdžių auginimą ekologiniuose ūkiuose ir jų kelią iki perdirbimo cecho nuolat prižiūrime tiesiogiai bendraudami su augintojais, žinome žaliavos kilmę ir užtikriname jos kokybę.

Skirtinguose ekologiniuose ūkiuose užauginta žaliava pažymima individualiu serijos numeriu, kuriuo identifikuojama elito kategorijos dauginamoji medžiaga (sėkla), tiksli kanapgrūdžių auginimo vieta, sėjos, kūlimo datos, panaudotos sertifikuotos ekologiškos trąšos (gamintojas, data, kiekis ir pan.). Kiekviena individualiu serijos numeriu pažymėta žaliavos partija perdirbama atskirai. Pagaminti produktai susiejami su tam tikra žaliavos serija, todėl kiekvieno produkto pagaminimo istoriją galime atsekti.

Mes taikome itin griežtus vidinius kokybės standartus, todėl galime drąsiai užtikrinti išskirtinę ekologiškų gaminių kokybę. Mūsų užsakovus pasiekia tik aukščiausius ES ir JAV produktų saugos reikalavimus atitinkantys produktai, nes tiriame tiek žaliavos, tiek pagamintų produktų mikrobiologinę ir cheminę taršą (bendras bakterijų skaičius, enterobakterijos, pelėsis, mielės, salmonelė, E. Coli ir kt. bakterijos, peroksidai, mikotoksinai, sunkieji metalai, pesticidai, policikliniai aromatiniai angliavandeniliai ir kt.). Tyrimai atliekami net tada, kai iš žaliavos gaminamas tik vienos rūšies produktas. Produktai tiekiami į rinką tik po kompleksinio tyrimo akredituotose maisto laboratorijose, tokiuose kaip, NMVRVI (Lietuva), Eurofins ir  GBA Laboratory Group (Vokietija), J.S. Hamilton Poland (Lenkija).

Perdirbtus kanapių produktus parduodame tik įgaliotiems gamintojams, didmeninės prekybos įmonėms ir platintojams, tad galime užtikrinti net pačius griežčiausius klientų keliamus maisto kokybės ir saugumo standartus.

 

Food Facility Certificate of Registration
Food Facility Registration Number: 10434334990

Kontaktai

Tel. nr.: +37067689588
El. paštas: sales@borela.eu

UAB Borela

Jovarų g. 3, Voškonių k.,
LT-54342 Kauno r.
Įmonės kodas 303310060